Telefon
0554 524 9674

Sıklıkla Sorulan Sorular

Ders Programı Nasıl Oluşturuluyor?

Ders programı tamamen çalışmakta olduğunuz yada çalışacağınız firmanın sektörüne yönelik olarak belirlenmektedir. Sıkıcı ders akışı yerine teknik resim örnekleri ve tasarım modelleme örnekleri ile akıcı ve hızlı şekilde solidworks eğitimi sunuyoruz.

Eğitimler kaç kişiliktir?

Kursiyerlerimize bire bir yada 4 kişiyi aşmamak kaydı ile grup eğitimi verilmektedir. Kursiyerlerin işine yaramayacak konuları uzatarak, vakit ve enerji kaybına neden olmuyoruz.

Eğitim saatleri

09:00 – 22:00  saatleri arasında belirlenmektedir. Pazar günü dahil olmak üzere dersler bütün hafta işlenebilmektedir. Genellikle haftada 6 saat ( haftanın 2 günü ) ders işlenmektedir.

Destek talepleri alınıyor mu?

Eğitim süresi içerisinde ve tamamlandığında team viewer programı aracılığı ile takıldığınız herhangi bir yerde bilgisayarınıza uzaktan bağlantı sağlayarak destek oluyoruz. Yine aynı şekilde eğitim boyunca ve eğitim tamamlandıktan sonra whatsapp üzerinden ve bire bir destek talebinde bulunulabilmektedir.

Eğer uzaktan değilde bizzat buluşarak takıldığınız yerleri danışmak isterseniz, ofisimiz sizin için daima açıktır.

İş Olanağı Nasıl Sunuyorsunuz?

Birbirinden değerli pek çok firma ve kişilere yıllardır proje danışmanlığı ve AR-GE hizmetler sunmaktayız. Firmalar ile sizin aranızda bir bağ oluşturuyoruz. Size referans olmaktan ve mutlu bir iş hayatınıza vesile olmaktan mutluluk duyarız.

Eğitimler nerede veriliyor?

Eğitimler ofisimizde sunulmaktadır. Grup olarak başvurularda yada bireysel eğitim taleplerinde kursiyerlerin belirlemiş olduğu mekanlarda da eğitim imkanımız bulunmaktadır. Ders saatinde eğitimcimiz sizin belirlediğiniz yerde hazır olmaktadır.

Eğitim için gerekli ek kaynaklar var mı?

Eğitimde kullanılacak olan dökümanlar eğitimcimiz tarafından sunulmaktadır. Ayrıca her ders sonunda, o güne ait tekrar içeren bir eğitim videosu sunulmaktadır.

Eğitim verecek bilgi ve deneyime sahip misiniz?

Hakkımızda detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Eğitim ücretleri ne kadar?

Eğitim ücretleri ve diğer detaylar için lütfen bizi arayınız. Saygılarımızla.